Karga Sanat

Atölyeleri

Seramik Atölyesi

Seramik Atölyemizde 4 hafta süren bir eğitimimiz var. İlk hafta sucuk yöntemi, ikinci hafta plaka yöntemi, üçüncü hafta serbest elle şekillendirme ve son hafta çömlekçi tornası olmak üzere toplam 4 çalışma yapmaktayız.

Burada tasarlamış olduğunuz ürünleri hayata geçirebilir, kendi yapmış olduğunuz kupa bardağında çay içme keyfine varabilirsiniz. Bunun yanında profesyonel seramik teknikleri ve pişirme tekniklerini öğrenip, açık hava organizasyonlarına katılabilirsiniz.

Atölyemizde kullanacağınız tüm malzemeler tarafımızdan karşılanmaktadır, bunun içerisinde fırınlama, sırlama, boyama, çamur, el aletleri vb. tüm gereksinimler de aynı şekilde bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

atolyelerimiz-seramik
atolyelerimiz-muzik

Müzik Atölyesi

Biz, herkesi müzikle tanıştırmak isteyen, müziğin verdiği huzuru ve mutluluğu hayatlarımızın içine bir nebze de olsa aktarmaya çalışan, bizimle tanışan herkese en az bir enstrüman çaldırmayı hedefleyen ve istediğiniz her an müzikle ilgili her konuda yardımcı olmaya çalışan profesyonel bir ekibiz.

Piyano, Gitar, Keman, Yan Flüt, Bağlama, Ney, Erbane, Bongo, Darbuka, Def, Kajon, Udu, Tumba, Tef, Şan dersleriyle Müzik Öğretmenliklerine, Konservatuvar Bölümlerine, Güzel Sanatlar Liselerine, Bilim Sanat Merkezlerine, Royal Müzik Kolejine müziği hobi edinmiş daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçladık ve başardık.

Siz de yaşınız kaç olursa olsun kendiniz, aileniz, tanıdıklarınız hatta tanımadıklarınız ile beraber ailemize katılıp tercih ettiğiniz müzik aletini çalmayı öğrenebilir ve düzenlediğimiz konserlerde sahneye çıkıp icra ettiğiniz eserleri kitlelere duyurabilirsiniz.

Resim Atölyesi

Resim Atölyemizde ayda 8 saat Temel Sanat Eğitimiyle başlayıp, farklı Röprodüksiyonlar yaptırıyoruz. El becerilerinizi geliştirmek adına, malzemeyi daha iyi tanımanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda hayallerinizi daha keyifli ve daha heyecanlı bir şekilde tuvallere aktarabilmenize yardımcı oluyoruz.

Kara Kalem, Akrilik, Yağlı Boya, Sulu Boya gibi farklı tekniklerle çözümlemeler yapmanızı sağlıyoruz.

Atölyemizde kullanacağınız tüm malzemeler tarafımızdan karşılanmaktadır, bunun içerisinde fırçalar, boyalar, tuvaller, kağıtlar vb. tüm gereksinimler de aynı şekilde bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

atolyelerimiz-resim
Bize Ulaşın

E-postanıza 2 iş günü içerisinde cevap verilir.

Kod okunabilir değilse buraya tıklayarak değiştirin. captcha txt
0